До уваги батьків

Умови вступу у Бучацький ліцей

Бучацький ліцей – навчальний заклад, створений з метою задоволення потреб громадян, суспільства і держави у загальній середній освіті; забезпечення здобуття освіти понад державний освітній мінімум; здійснення науково-практичної підготовки талановитої молоді; формування високоінтелектуальної особистості з ранньою професійною орієнтацією до певного виду трудової діяльності; оволодіння навиками науково-дослідницької роботи.

Профілі навчання: інформаційні технології, економіка.

У 2014-2015 н.р. навчальний заклад здійснює набір учнів у 5-й,  10-й  класи. Можливий додатковий набір у 6-9 класи.

Зарахування:

- у 5 - 7 класи проводиться за результатами річних оцінок;

- у 8-й, 10-й клас - на конкурсній основі за результатами вступних випробувань з української мови (диктант), математики (тести), співбесіди з психологом.

- відмінники навчання зараховуються без конкурсних випробувань.

Зарахування учнів  7 класу ліцею у 8-й  клас відбувається без вступних випробувань за результатами річних оцінок з української мови та математики   (прохідний бал-14) або на загальних підставах на конкурсній основі.

Основні правила батьківської поведінки

• Приймайте дитину безумовно. Любіть її не за те, що вона гарна, розумна, здібна, добре навчається. Любіть її просто за те, що вона є
  • Можна висловлювати своє незадоволення окремими діями, але не дитиною загалом.
  • Оцінюйте  не особистість, почуття, думки дитини, а її вчинки;
  • Подавайте гарний приклад. Пам’ятайте: ваша дитина - це ваш відбиток. Вона звертає увагу на те, що ви минаєте, навіть не озираючись. дитину власним прикладом;
  • Не пригадуйте без особливої потреби погані вчинки з минулого дитини;

Не допускайте розходження між словом і своїми діями.

Пам'ятка для батьків підлітків

Якщо дитину постійно критикують- вона вчиться ненавидіти.

Якщо дитина живе у ворожнечі - вона вчиться агресивності.

Якщо дитину висміюють - вона стає замкненою.

Якщо дитина зростає в докорах - вона починає жити з почуттям провини.

І навпаки :

Якщо дитина живе в терпимості - вона вчиться сприймати інших.

Якщо дитину підбадьорюють - вона починає вірити в себе.

Якщо дитину хвалять - вона вчиться бути вдячною.

Якщо дитина зростає в чесності - вона вчиться бути справедливою.

Якщо дитина живе у безпеці - вона вчиться вірити людям.

Якщо дитину підтримують - вона вчиться цінувати.