Всесвітній день здорового харчування

презентація

Зі святом, дорогі вчителі!

Вівторок, 08 вересня 2020, 12:52

Батьківські збори (онлайн)

Анкета для батьків

Завдання на час карантину

Уроки державності

Свято першого дзвоника в Бучацькому ліцеї

Понеділок, 31 серпня 2020, 19:49

Урок державності в Бучацькому ліцеї

Свобода в житті людини та її межі

Неділя, 30 серпня 2020, 11:41

Вітаємо з Днем знань!

Субота, 25 липня 2020, 06:08

Випускнику 2020

П'ятниця, 22 травня 2020, 11:45

Графік проведення ЗНО-2020

Середа, 20 травня 2020, 20:00

Заява на вступ

Турнір від ТНЕУ

Нещодавно завершився IV Відкритий західноукраїнський інтелектуальний турнір «Natus Vincere» на кубок ректора Тернопільського національного економічного університету. Ліцеїсти часто беруть участь у різних заходах від ТНЕУ, відповідно й ця подія не залишилась без нашої уваги. Зважаючи на умови карантину, даний захід було проведено в онлайн режимі. Для наших ліцеїстів це був справді новий досвід. Команда «Defenders of the law» у складі 5 учнів 10 класу гідно виступила на цьому турнірі й продемонструвала свій гострий розум у інтелектуальних вікторинах й конкурсах, вміння висвітлювати власну думку й виступати перед аудиторією під час раунд-конкурсу «Дебати». Щиро дякуємо за вашу згуртованість, відповідальність та харизматичність. Думаю, кожен зміг проявити себе та отримав безліч позитивних вражень. Окрім цього, особлива подяка організаторам за такий чудовий захід.

Президент ліцею, капітан команди «Defenders of the law» Андрій Олійник

Міжнародний День сім'ї

15 травня щороку світ відзначає Міжнародний день сім'ї. Це свято було запроваджено резолюцією Генеральної Асамблеї ООН від 20 вересня 1993 року. На думку Генерального     секретаря ООН Кофі Аннана, коли зневажаються основні права однієї сім'ї — єдність всієї людської сім'ї, членами якої вони є, перебуває під загрозою.

Сім’я – це великий дар, який Господь дав людині, плодом якого є народження дітей. Коли ми маємо поруч людину, яка нас любить, - це найкращий спосіб бути впевненим у завтрашньому дні і впевнено крокувати в майбутнє. Сім’я – це бути разом і відчувати, що ми є єдиним цілим.

Бажаємо усім сім’ям родинного затишку, любові і гармонії, взаєморозуміння, міцного здоров’я і радості від проведеного разом часу, коли усі разом. А всій нашій ліцейній родині любові, краси, позитивних емоцій та спільного розвитку.

Практичний психолог Олійник Р. І.

Субота, 18 квітня 2020, 19:39

Привітання з Великоднем

Шановні колеги, батьки та учні!

Вітаю Вас із світлим та благословенним святом Великодня. Бажаю, щоб усі негаразди обходили стороною, а сила Святого Духа оберігала Вас протягом усього життєвого шляху.

Нехай передзвін великодніх дзвонів принесе Вам лише благі вісті, в душі панує непохитна віра, у краще, а серце наповнює цілюща сила любові.

Добра та злагоди Вам і Вашим родинам! Гарних Великодніх святкувань!

З повагою директор Бучацького ліцею Михайлів Галина Омелянівна

Понеділок, 13 квітня 2020, 06:34

До уваги батьків

Шановні батьки!

Адміністрація Бучацького ліцею проводить анонімне опитування, з метою оцінювання рівня організації дистанційного навчання вашої дитини під час карантину.
Результати будуть використані для вдосконалення організації дистанційного навчання та подальшого планування роботи.
Дякуємо за співпрацю!

АНКЕТА

Всесвітній день здоров'я

Неділя, 05 квітня 2020, 14:22