Тиждень доброти та толерантного ставлення

Доброта – це проміння, що світло дарує,

Доброта – це тепло, що від серця іде,

Хоч вона і ніскілечки нам не коштує,

Та прямими шляхами у світі веде.

«Добро починається з тебе» - саме таке гасло звучало цьогоріч у нашому закладі під час проведення традиційного Тижня доброти та толерантного ставлення, який проходив з 11.11 по 15.11.2019 р. Проведені заходи мали на меті донести дітям, що доброта – це те, без чого ми не можемо існувати.

12 листопада учні 5 класу на годині спілкування «Від щирого серця даруймо доброту», проведену практичним психологом Олійник Р.І. та вчителем образотворчого мистецтва Поморською А.В., поринули в країну добра і милосердя.

Прислів’я і притчі про добро, обговорення оповідань, дитячі малюнки сприяли розвитку мотивації до добрих та гуманних вчинків.

Акція  "Іскорка доброти" в Бучацькому ліцеї

Творити добрі справи – неймовірно просто. В цьому переконували ліцеїстів представники учнівського самоврядування, які 13 листопада у Всесвітній день доброти провели в ліцеї акцію «Іскорка доброти», що мала на меті подарувати кожному гарний настрій і посіяти добро у душах людей.

Квест "Стежинами добра"

Учні 6 класу мали можливість поринути в захоплюючий світ квесту, який для них підготували десятикласники. Проходячи «Стежинами добра», розв’язували кросворди, ребуси, складали карти, утворювали риси доброї і толерантної людини. Створюючи «Галявину добрих справ», зрозуміли, що добро і милосердя чиняться безкорисливо і роблять людей щасливими.

Висловлюю подяку учням 10 класу за допомогу у проведенні квесту.

Практичний психолог Олійник Р.І.