Участь команди ліцею у Всеукраїнському конкурсі "Земля - наш спільний дім"

11 березня команда Бучацького ліцею  у сладі учнів 6 класу: Михайлюка Станіслава, Дутчак Олесі, Дудар Вікторії, Рожелюка Дениса, Леськіва Вадима, Кузевич Вікторії, а також учениці  10 класу Кушик Христини взяла участь  у районному етапі Всеукраїнського конкурсу "Земля - наш спільний дім". Ліцеїсти презентували еколого-просвітницьку та природоохоронну діяльність колективу та здобули ІІ місце.

Вітаємо з перемогою!

Українознавча гра "Соняшник-2020"

3 березня  у ліцеї  відбулася українознавча гра "Соняшник", в якій взяли участь 26 учнів. До участі в інтелектуальному змаганні ліцеїстів спонукала допитливість, активність, вболівання за рідну мову, а найголовніше - пізнати нове, перевірити свої знання не тільки з української мови, а й з історії та культури.

Дітей чекали цікаві завдання, котрі вони виконували із задоволенням. Кожен учасник мав можливість перевірити свою грамотність, уміння аналітично мислити, працювати самостійно.

Нехай зернятка знань збирають наші діти у сонячний вінок, і квітне "Соняшник" усім на радість під мирним небом України!

Тож граймо і перемагаймо!