ВипускникуЗНО-2018: особливості проведення

Цього року реєстрація для участі у зовнішньому незалежному оцінюванні розпочнеться 6 лютого і триватиме до 19 березня. Для випускників поточного року пункти реєстрації будуть створені за місцем їх навчання. Для реєстрації на ЗНО треба мати: паспорт (або свідоцтво про народження, якщо не виповнилось 16 років), діючу адресу електронної пошти, 2 фото 3х4 см.

Кожен зареєстрований учасник зовнішнього незалежного оцінювання в 2018 році матиме право скласти тести не більш ніж із чотирьох навчальних предметів.

У 2018 році для проведення зовнішнього незалежного оцінювання з англійської, іспанської, німецької та французької мов буде використано тести двох рівнів складності: рівня В1 і рівня В2. Новацією цих тестів буде також частина «Розуміння мови на слух», яка передбачатиме прослуховування звукових фрагментів і виконання завдань до них (аудіювання).

Випускники поточного року, заповнюючи реєстраційну картку, мають вказати назви навчальних предметів, із яких їм буде зараховано результати ЗНО як оцінки за державну підсумкову атестацію. Предмети для проведення атестації випускники шкіл мають обрати самостійно. Обов'язково складається тест з української мови та літератури.

Після створення реєстраційної картки майбутній учасник ЗНО має сформувати комплект реєстраційних документів, який випускники поточного року подають до закладу, в якому навчаються.

Особа, яка успішно пройшла реєстрацію, отримає від регіонального центру сертифікат зовнішнього незалежного оцінювання, інформаційний бюлетень та реєстраційне повідомлення учасника ЗНО. Ці документи будуть надіслані випускникам поточного року до закладу, в якому вони навчаються.

Зміни до реєстраційних даних можна буде внести до 2 квітня.

За бажанням, випускники можуть взяти участь у пробному ЗНО. Реєстрація на пробне ЗНО розпочнеться 9 січня, та триватиме до 31 січня 2018 року. Зареєструватись для участі в пробному зовнішньому незалежному оцінюванні можна буде на сайтах регіональних центрів оцінювання якості освіти. Кожен зареєстрований учасник зможе взяти участь у пробному ЗНО з української мови та літератури (24 березня), а також у одному із запропонованих предметів за вибором (31 березня): історії України, математики, біології, географії, фізики, хімії, англійської, іспанської, німецької або французької мов. Участь у пробному зовнішньому незалежному оцінюванні є платною. Вартість одного тестування для одного учасника кожний регіональний центр оцінювання якості освіти визначатиме окремо. Цю інформацію буде розміщено на сайтах регіональних центрів оцінювання якості освіти.

Основна сесія ЗНО розпочнеться 22 травня проведенням тесту з математики та триватиме до 13 червня:

24 травняз української мови і літератури

29 травня - з німецької, французької та іспанської мов,

1 червня - з англійської мови,

4 червня -  з біології

6 червня -  з історії України

8 червня -  з географії

11 червня - з фізики

13 червня - з хімії.

Додаткова сесія ЗНО буде проведена з 2 до 11 липня за окремим графіком.

Оголошення результатів ЗНО

Оголошення результатів зовнішнього незалежного оцінювання з української мови та літератури, іноземних мов, математики та біології відбудеться не пізніше 15 червня 2018 року; з історії України, географії, фізики та хімії   - не пізніше 21 червня 2018 року.

Розгляд апеляційних заяв щодо результатів зовнішнього незалежного оцінювання розпочнеться з дня офіційного оголошення результатів.

Апеляційні заяви від учасників тестування, яких не задовольнили отримані результати ЗНО, будуть розглядатись починаючи з дня оголошення результатів кожного тесту.

Оголошення результатів учасників додаткової сесії зовнішнього незалежного оцінювання відбудеться не пізніше 17 липня 2018 року.

Програми ЗНО -2018

 


Бучацький ліцей    2011