Юні обдарування


Боднар Андрій Іванович

2010-2011

І місце з інформатики у ІІ етапі олімпіад

ІІІ місце на обласному конкурсі з програмування

2011-2012

І місце з інформатики у ІІ етапі олімпіад

ІІІ місце на обласному конкурсі з програмування

ІІІ місце з інформатики у ІІІ етапі олімпіад

 

Куліковський Ігор Володимирович

2010-2011

І місце з фізики у ІІ етапі олімпіад

ІІІ місце з математики у ІІ етапі олімпіад

2011-2012

ІІ місце з фізики у ІІ етапі олімпіад

ІІ місце з інформаційних технологій у ІІІ етапі олімпіад

 

Гнатів Віктор Романович

2010-2011

ІІІ місце з англійської мови у ІІ етапі олімпіад

2011-2012

ІІІ місце з англійської мови у ІІ етапі олімпіад


Самборський Сергій  Віталійович

2010-2011

ІІ місце на районному конкурсі з веб-дизайну

2011-2012

І місце на районному конкурсі з веб-дизайну

І місце у І етапі конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН, відділення «Комп’ютерні науки»

ІІ місце у ІІ етапі конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН, відділення «Комп’ютерні науки»


Пірус Олег Іванович

2011-2012

ІІ місце з астрономії у ІІ етапі олімпіад

 

Поморська Діана Володимирівна

2010-2011

ІІ місце в обласному конкурсі з користування ПК,

І місце з інформатики в ІІ етапі олімпіад,

ІІІ місце на обласному етапі МАН

2011-2012

І місце з інформатики в ІІ етапі олімпіад,

І місце з ІКТ  в ІІ етапі олімпіад,

ІІ місце з психології та педагогіки в ІІ етапі олімпіад,

І місце у районному конкурсі з користування ПК,

І місце у І етапі конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН, відділення «Комп’ютерні науки»

ІІ місце на обласному конкурсі  у номінації «Офіс-мененджер»,

ІІ місце з інформаційних технологій у ІІІ етапі олімпіад

ІІІ місце з інформатики у ІІІ етапі олімпіад

ІІ місце у ІІ етапі конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН, відділення «Комп’ютерні науки»

2010-2011

ІІ місце на районному конкурсі духовної пісні «Святе Причастя»  (ансамбль «Дивоцвіт»)

2011-2012

І місце на районному  конкурсі  повстанської пісні

(тріо «Дивоцвіт»)


Курило Юлія Вікторівна

2010-2011

ІІ місце конкурс з укр.. мови та літ. ім.. Шевченка

2011-2012

ІІІ місце з англійської  мови у ІІ етапі олімпіад

ІІІ місце з економіки у ІІ етапі олімпіад

2010-2011

ІІ місце на районному конкурсі духовної пісні «Святе Причастя»  (ансамбль «Дивоцвіт»)

2011-2012

І місце на районному  конкурсі  повстанської пісні

(тріо «Дивоцвіт»)


Добра Ірина Володимирівна

2010-2011

ІІІ місце на районному конкурсі духовної пісні «Святе Причастя»  (ансамбль «Дивоцвіт»)

2011-2012

І місце на районному  конкурсі  повстанської пісні

(тріо «Дивоцвіт»)

2011-2012

ІІ місце з географії у ІІ етапі олімпіад

 

Комарніцька Ольга Костянтинівна

2010-2011

ІІ місце з хімії  у ІІ етапі олімпіад


Кобзар Наталія Ігорівна

2010-2011

ІІІ  місце з фізики у ІІ етапі олімпіад

ІІ місце з інформатики  у ІІ етапі олімпіад

 

Лисий Любомир Іванович  2011-2012

І місце з інформатики у ІІ етапі олімпіад

ІІІ місце з фізики у ІІ етапі олімпіад


Птиць Богдан Володимирович

2010-2011

ІІІ місце з англійської мови  у ІІ етапі олімпіад

2010-2011

І місце на районному конкурсі фотографій «За здоровий спосіб життя»

 

Птиця Юлія Василівна

2011-2012

І місце з географії  у ІІ етапі олімпіад

 

Ходань Марія Ярославівна

2010-2011

І місце конкурс з укр.. мови та літ. ім.. Шевченка

І місце у І етапі конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН, відділення «Філологічне»

 

Чайківський Павло Ігорович

2010-2011

І  місце з фізики у ІІ етапі олімпіад

І  місце з математики у ІІ етапі олімпіад

ІІІ місце з математики  у ІІІ етапі олімпіад

2011-2012

І  місце з фізики у ІІ етапі олімпіад

І  місце з математики у ІІ етапі олімпіад

І місце з інформатики  у ІІ етапі олімпіад

ІІІ місце з математики  у ІІІ етапі олімпіад

ІІІ місце з фізики  у ІІІ етапі олімпіад

 

Машталір Ольга Романівна

2011-2012

ІІ  місце з англійської мови у ІІ етапі олімпіад

 

Лучка Святослав Миколайович

2011-2012

І  місце з ІКТ  у ІІ етапі олімпіад

 

Поморський Дмитро Володимирович

2011-2012

ІІІ  місце з образотворчого мистецтва у ІІ етапі олімпіад

 

Горин Людмила Володимирівна

2011-2012

І  місце з образотворчого мистецтва у ІІ етапі олімпіад

 

Дудлій Софія Василівна

2010-2011

І місце конкурс з укр.. мови та літ. ім.. Шевченка

 

Оголь Віталій Віталійович

2011-2012

І  місце з фізики у ІІ етапі олімпіад

 

 
Бучацький ліцей    2011