Icon facebook Icon mailru Icon odnoklassniki Icon search Icon star-empty Icon twitter Icon vk Icon yandex

Букмекерська контора 1 win

Грати
На сьогоднішній день в індустрії інтерактивних ставок міцно займає своє місце букмекерська контора 1Win ua. Цей бренд не так давно з'явився на ринку, проте за короткий проміжок часу конторі прийшла популярність і популярність. БК 1Він добре знають в Україні, в Казахстані, в Узбекистані та в низці інших країн на пострадянському просторі.

Детальний огляд діяльності цього букмекера, аналіз роботи Ванвін за всіма пунктами дадуть змогу бетторам отримати більш конкретне уявлення про цього оператора ринку. Надана інформація може виявитися корисною з погляду оцінки якості пропонованого продукту, рівня послуг, що надаються.

Загальна інформація про букмекера

Уперше шанувальники ставок на спорт дізналися про нову букмекерську контору в 2016 році. Основний напрямок діяльності - приймання ставок в інтернеті, азартні ігри та розваги. Локація - країни колишнього СРСР, зокрема Україна, Білорусь, Казахстан, Узбекистан. Спочатку компанія працювала під вивіскою FirstBet, однак у 2018 році в результаті ребрендингу змінилася назва, замість словосполучення "перша ставка" в назві з'явилася абревіатура 1 Win.

Компанія зберегла свій основний напрямок, зосередившись на роботі з інтерактивними ставками та дистанційному обслуговуванні клієнтів. Наземний сегмент у роботі БК 1 Він відсутній. Спочатку контора була орієнтована на російськомовну аудиторію, однак після ребрендингу ухвалено рішення розширити географію, включивши до сфери обслуговування гравців із різних країн. Наразі сайт БК працює 19 мовами, пропонуючи послуги бетторам із країн ближнього і далекого зарубіжжя.

Крім спортивного сегмента, у сферу обслуговування букмекерської контори 1Win включено й віртуальні азартні ігри. На сайті представлений різноманітний ігровий продукт, що включає покер, ігрові автомати, настільні карткові ігри, рулетку і лотереї.

Є в конторі й розділ для ставок і з додатковими ринками, включно з політикою та подіями в шоу-бізнесі.

Власником 1 Він є компанія MFI Investments Limited, зареєстрована в офшорній юрисдикції на о. Кіпр.

Ліцензія та Легальність

З моменту своєї появи на ринку букмекерська контора 1Win здійснює свою діяльність на підставі міжнародної субліцензії. Дозвіл під №8048/JAZ2018-040 видано Комісією з азартних ігор при Уряді Кюрасао (заморська територія Королівства Нідерланди з офшорним статусом).

Офшорну ліцензію видано на ім'я 1 win N.V., якою керує кіпрська компанія MFI INVESTMENTS LIMITED.

Міжнародна ліцензія дає конторі Ван Він легальний статус. Незважаючи на офшорний статус, у багатьох європейських країнах і на території країн СНД букмекер діє легально. Проте в низці юрисдикцій, зокрема в США, Канаді, Великобританії, Іспанії, Франції, Італії та Росії, діяльність цього оператора заборонена.

В Україні букмекер діє легально. Доступ до ігрової платформи відкритий. Аналогічна ситуація з доступом до послуг контори 1 Win в Узбекистані. У Казахстані, незважаючи на офіційну заборону, оператор продовжує приймати ставки на альтернативному сайті, через мобільні додатки.

Мінімальні та максимальні ставки

Підтримуючи статус міжнародного оператора, букмекерська контора Ванвін здійснює розрахунки в семи різних валютах. Відкривати рахунки в БК можна в українській гривні, в тенге, USD і в EUR.

Мінімальна ставка є доступною, а її розмір варіюється залежно від обраної валюти. Як правило, ліміт у кожній валюті є еквівалентом мінімальної ставки в доларах і євро.

Рейтинг

З 2018 року букмекерська контора 1Win регулярно включається до рейтингу букмекерів. З кожним роком позиції цієї БК у рейтингу поліпшувалися. Якщо у 2019 році букмекер мав у рейтингу оцінку 2-3, то у 2022 році цей показник підвищився до оцінки 4.

Маржинальність

Букмекерська контора 1Він пропонує коефіцієнти на рівні середніх значень по ринку, а ось маржа трохи завищена. У середньому для коефіцієнтів на події в прематчі маржа варіюється в діапазоні 6-7%. Для матчів, для поєдинків і змагань топ-рівня відсоток маржі може трохи знижуватися, доходячи до позначки в 3-4%. На події в рядових і маловідомих турнірах маржа в коефіцієнтах збільшується до позначки у 8-9%.

За видами спорту маржа виглядає наступним чином
Тепер детально. Маржа є саме тим джерелом доходу, який букмекер гарантує собі за будь-якого результату, незалежно від того, зіграла ставка чи програла. Закладаючи в коефіцієнт відсоток маржі, контора отримує прибуток. Чим популярніша подія, тим більше на неї робиться ставок. Відповідно, немає необхідності закладати в коефіцієнт високу маржу. Букмекер заробляє за рахунок кількості парі.

Наприклад, на матч чемпіонату бундесліги Байєр - Баварія маржа в коефіцієнтах до основних результатів у букмекерській конторі 1 win маржа становить 5.5-6%. Кількість ставок на результат цього поєдинку просто величезна.

Що стосується матчу чемпіонату Румунії між командами "Рапід" і "Університатя", то тут не так багато ставок. Відповідно, і маржа в коефіцієнтах збільшується до позначки 8-10%.

Тобто ті самі 8-10% є гарантованим прибутком букмекера, який заздалегідь включено в тіло коефіцієнта.

Середня маржа
За бажання можна розрахувати відсоток маржі самостійно. Для цього достатньо використовувати таку форму:

Для події з трьома варіантами результатів

Маржа = (1/П1+ 1/Х+1/П2)-1, де П1 - коефіцієнт за перемоги першої команди, П2 - коефіцієнт за перемоги другої команди, Х - коефіцієнт до нічийного результату.

Для події з двома наслідками формула виглядає аналогічно

Маржа = (1/П1 +1/П2) -1, де П1 і П2 коефіцієнти до двох основних результатів.

Тепер про коефіцієнти і маржу в БК 1Він в лінії Лайв. Тут відсоток маржі збільшується, оскільки прорахувати ймовірність результату набагато складніше, зважаючи на постійні зміни в ході події. Відповідно, в якості підстраховки аналітики закладають в коефіцієнт до результатів на події в Лайві більший відсоток маржі.

Наприклад, якщо робити ставки на той самий матч чемпіонату Німеччини між командами Байєр і Баварія в режимі Лайв, відсоток маржі в коефіцієнтах буде вже 8-10%. Для матчу чемпіонату Швеції між Мальме і Гетеборгом маржа в коефіцієнтах для Лайв ставок може підскочити до позначки 12%.

Фінансові операції

Важливим елементом роботи будь-якої букмекерської контори є фінансові операції, що здійснюються з ігровим рахунком, як у процесі гри, так і під час його поповнення. У БК 1win гравці мають можливість для поповнення рахунку і для виведення коштів використовувати всі доступні способи оплати. Контора співпрацює з багатьма популярними платіжними системами. Причому вибрати метод оплати можна конкретно для кожної юрисдикцій.

Нагадаємо! Букмекерська контора 1Він є міжнародним оператором, приймаючи ставки в гривнях, у тенге, у доларах, у євро. Крім цього доступно ще до двох десятків валют. Приймається до розрахунків і криптовалюта, Bitcoin і Ethereum. Мінімальний депозит у конторі становить 1 USD, 1 EUR або еквівалент в іншій ігровій валюті.

Поповнення рахунку

Для поповнення рахунку рекомендується використовувати такі напрямки:

 • дебетові картки банків Visa, Master Card, Uzcard;
 • за допомогою електронних гаманців Epay, Sticpay, Perfect Money, Jeton Wallet, Piastrix, Skrill;
 • через платіжні системи ecoPayz, Neteller, Payeer;
 • послуги мобільних операторів;
 • інтернет-банкінг;
 • гаманці для крипти.

Мінімальна і максимальна сума депозиту варіюється залежно від регламенту платіжної системи. Кошти надходять на ігровий рахунок миттєво.

Під час вибору методу оплати в 1 Win рекомендується використовувати такий напрямок, яким згодом здійснюватиметься виведення коштів.

Виведення коштів

Мінімальна сума, доступна для виведення в 1win, становить еквівалент 1 USD.

Максимальна сума для виведення еквівалента 10000 USD. Однак під час виведення необхідно враховувати регламент платіжного методу, що встановлює ліміти для транзакцій.

Виведення здійснюється в основному на рахунки:

 • дебетові картки банків Visa, Master Card, Uzcard;
 • за допомогою електронних гаманців Epay, Sticpay, Perfect Money, Jeton Wallet, Piastrix, Skrill;
 • через платіжні системи ecoPayz, Neteller, Payeer;
 • послуги мобільних операторів;
 • інтернет-банкінг;
 • гаманці для крипти.

Послуги мобільних операторів під час виведення не працюють.

Слід пам'ятати! Під час першого виведення букмекерська контора може вимагати у гравця надати для перевірки електронні копії сторінок паспорта. Завантажити їх можна на сайті контори в особистому кабінеті. Верифікація облікового запису є обов'язковою процедурою, що підтверджує відповідність гравця правилам, встановленим у букмекерській конторі 1Він.

Комісія

Під час поповнення ігрового рахунку ні букмекер 1Він, ні платіжні методи комісії не беруть. Під час виведення коштів комісію за оформлення транзакцій сплачує букмекерська контора.

Податок на виграш

Букмекер 1 Win є міжнародним букмекером, не прив'язаним конкретно до жодної податкової юрисдикції. На відміну від легальних БК, цей оператор не є податковим агентом. Відповідно, до своїх клієнтів жодних зобов'язань зі сплати податків букмекер не пред'являє. Усі виграші нараховуються гравцям у повному розмірі, а виплати здійснюються в повному обсязі.

Усі податкові зобов'язання щодо доходів від виграшів гравці вирішують самостійно, відповідно до чинних на цій території податкових норм.

Бонусна програма

Нові клієнти можуть отримати бонус за перший депозит у розмірі до 500% від суми, що надійшла. Для цього обов'язково зареєструватися, поповнити рахунок на суму до 220$. Максимальний розмір бонусу - 1100 USD. Якщо 1win завантажити на Андроїд або смартфон з ОС iOS, клієнт отримає бонус у розмірі 100USD. Кошти надходять відразу після встановлення софту на бонусний рахунок.Кешбек до 30% для казино. Гравець отримує 30% повернення від загальної суми коштів, програних за тиждень.Бонуси на експрес. Клієнт може робити в 1win ставки на спорт в рамках експреса. Чим більше подій включено в експрес, тим на більший відсоток збільшується виграш.Лідерборд. Гравці роблять ставки, отримуючи натомість призові бали. Що вища сума ставки, то більше нараховується балів. Отримані бали обмінюються на цінні призи.

У казино 1win також діє програма лояльності. Основна мета програми - заохочення гравців за активні дії, мотивація до подальшої гри. Призові бали - 1win coins нараховуються за ставки в рулетці, за участь в іграх із живими дилерами, на симуляторах для гри в покер, блекджек, баккару. Зібрані бали можна обміняти в підсумку на реальні гроші. Для кожної ігрової валюти встановлено певний курс обміну.

Крім постійних акцій в БК 1він діють тимчасові акції, проте їх основна частина орієнтована на розділ з азартними іграми. Детально дізнатися про всі діючі акції можна в спеціальному розділі безпосередньо на сайті БК.

Поряд із бонусами, у букмекерській конторі набули поширення промокоди 1Win. За допомогою бонус-коду можна отримати збільшення привітальних бонусів, отримати додаткові заохочення у вигляді фріспінів і фрібетів. Промокоди використовуються і для спортивного розділу, і для казино.

Отримати 1Win промокод можна на партнерських сайтах, на тематичних ресурсах, що висвітлюють діяльність цієї букмекерської контори. Це надійні джерела, на яких публікуються актуальні робочі посилання на бонус-коди. Поширюються промокоди 1Win через канали в соціальних мережах, через розсилку на email клієнтів.

Додаток і мобільна версія БК 1Win

Букмекер крім основного сайту приймає ставки на спорт через його мобільну версію і через мобільні додатки.

Дає доступ до додатків 1win офіційний сайт. Посилання для скачування програм Windows, iOS і інсталяційного файлу для Андроїд розташовані у верхній частині сайту, поруч із кнопками входу і реєстрації. Такі ж кнопки з логотипами додатків розташовані і в підвалі сайту.

Додаток для смартфонів з ОС Android має російський та англійський інтерфейс. Розмір 20.03 Мб. Пропонована для інсталяції версія - 1 win.apk 3.1.1. Для коректної інсталяції додатка БК 1Він потрібна версія Android 4.1 і вище.

За допомогою софта гравці можуть зареєструватися в букмекерській конторі. Через додаток доступні всі види ставок, як у прематчі, так і в лайві. У мобільному букмекері для Android доступні й азартні ігри, ТВ-ігри, віртуальний спорт і тоталізатор.

Через особистий кабінет у додатку можна робити депозити, оформляти виведення коштів.

Додаток для пристроїв з ОС iOS має інтерфейс різними мовами, зокрема англійською, російською, українською, казахською та узбецькою. Розмір програми 16.80 Мб.

Мобільний софт має версію ОС 1.0.15. Коректне встановлення здійснюється на пристроях iPhone, iPad і iPod touch з ОС не нижче версії 12.0.

У додатку 1Він для iOS гравцям доступна реєстрація в букмекерській конторі. Через мобільний софт гравці можуть укладати всі види парі. Крім спортивного розділу в додатку є доступ до азартних ігор. Через додаток можна здійснювати поповнення.

Підтримувані пристрої

Додатки БК 1 win призначені для роботи на смартфонах і планшетах з операційними системами Android, iOS і Windows Phone.

Порівняння мобільної версії сайту з додатком

Для гравців, які віддають перевагу грі з мобільної платформи без встановлення спеціальної програми, букмекер 1Він пропонує скористатися мобільною версією сайту.

Програма адаптована під розміри мобільних пристроїв. Перехід у мобільну версію здійснюється автоматично під час заходу в браузерну версію зі смартфона або планшета.

Функціонал версії сайту для мобільних платформ такий самий, як і функціонал основного web-сайту. У розпорядженні гравців такий самий підбір розділів і категорій. Гравцям повністю доступні лінії в прематчі та в Лайві.

Порівняно з мобільними софтами для Android iOS мобільна версія сайту 1 Він мало в чому поступається. Різниця тільки у швидкодії. Ба більше, програму не потрібно завантажувати і встановлювати на смартфон. Мобільна версія запускається автоматично, при кожному входженні в десктопну версію з пристрою.

Реєстрація акаунта

Реєстрація в БК 1win здійснюється на офіційному сайті, у мобільній версії або через додаток. Процедура створення облікового запису передбачає один варіант, в який включені всі способи контакту, і номер мобільного телефону, і email.

Маніпуляції під час реєстрації такі:

 • Натиснути кнопку "реєстрація". У формі, що відкрилася, послідовно вписати ПІБ, дату народження, адресу, номер мобільного телефону, електронну адресу, комбінацію символів як пароль, вибрати валюту рахунку. якщо є промокод, вписати його у відповідну форму. після всього потрібно поставити галочки, погодившись за замовчуванням із правилами букмекера, підтвердити свій повнолітній вік. натиснути кнопку "зареєструватися".
 • Після реєстрації у нового клієнта з'являється можливість отримати вітальний бонус, поповнити рахунок і перейти безпосередньо до гри на ставках або в казино.

У БК 1він до реєстрації допускаються особи, яким на момент створення облікового запису виповнилося 18 років. Реєстрація доступна тільки в тих країнах, де діяльність букмекера не заборонена на законодавчому рівні.

Аналогічний процес здійснюється під час роботи з мобільними додатками. Гравець заповнює всі реєстраційні форми.

Активація акаунта здійснюється за допомогою введення в якості підтвердження СМС-коду. Після створення облікового запису в конторі 1він вхід в особистий кабінет здійснюється за допомогою логіна і пароля.

Логіном виступають електронна адреса або номер мобільного телефону. За допомогою цих же ідентифікаторів можна відновити втрачений пароль.

Верифікація

Будучи офшорним букмекером, 1 Win не висуває вимогу обов'язкової ідентифікації. Перевірка даних клієнта здійснюється в результаті верифікації.

Для перевірки персональних даних гравцеві потрібно завантажити через свій особистий кабінет копії сторінок паспорта, своє фото з розгорнутим паспортом у руках. Можливо, знадобляться як підтвердження водійські права, лицьовий бік банківської картки з ініціалами.

В окремих випадках верифікація може здійснюватися через відеодзвінок.

Верифікація в букмекерській конторі 1 вин проходить протягом декількох годин.

Особистий кабінет

Після завершення реєстрації в 1Win і активації облікового запису, гравець отримує доступ до особистого кабінету. З цієї платформи клієнт контори може здійснювати всі необхідні маніпуляції, пов'язані з ігровим процесом.

Надалі на сайті букмекера 1win вхід в особистий кабінет здійснюється за допомогою пароля і логіна (email, номер мобільного телефону). Усі персональні дані клієнта зберігаються в особистому кабінеті.

Функціонал особистого кабінету дає змогу:
поповнювати рахунок, виводити гроші;подивитися історію ставок;дивитися статистику;отримувати бонуси;спілкуватися з техпідтримкою по каналу зворотного зв'язку.

Правила БК

У процесі реєстрації, гравець дає свою згоду з правилами букмекера. Детально ознайомитися зі зводом правил 1Він можна на офіційному сайті контори. У підвалі сайту є розділ "правила".

Рекомендує знати основні пункти, недотримання яких може вплинути на якість ігрового процесу.

Правилами заборонено:

 • робити ставки і грати в азартні ігри особам молодше 18 років;
 • заборонено створювати більше одного акаунта, прив'язаного до однієї IP-адреси і до одних і тих самих персональних даних;
 • правилами заборонено реєстрацію гравців зі США, Канади, Великої Британії, Франції, Італії та Іспанії;
 • робити ставки заборонено безпосередньо учасникам спортивних подій;

заборонено під час укладення парі використовувати допоміжні програми і софти, що забезпечують автоматизацію ігрового процесу.

У разі виявлення подібних фактів, адміністрація букмекерської контори 1 вин має право заблокувати акаунт та ігровий рахунок.

Безпека та надійність

Букмекерська контора 1Він суворо дотримується політики чесної гри. Збереження персональних даних і доступ до ігрового рахунку забезпечується протоколами шифрування SSL і TLS.

Контора співпрацює з низкою авторитетних ресурсів, які здійснюють оцінювання діяльності букмекерів. Діяльність офшорного букмекера контролюється регулятором, який видав ігрову ліцензію.

Технічна підтримка

Регламент роботи служби технічної підтримки БК 1Win 24 години на добу, сім днів на тиждень. У робочі дні техпідтримка працює більш оперативно. У вихідні дні та у вечірній час реакція техпідтримки відбувається з деякою затримкою.

Для зв'язку з фахівцями можна використовувати такі способи контакти:

онлайн чат. Реакція на запит 1-5 хвилин;безкоштовний дзвінок на номер 8 800 301 77 99. Відповідь протягом 1-5 хвилин;запит на супорт contact@1win. Відповідь займає за часом від 1 години до 48 годин.
Запити в технічний відділ 1 Він приймаються англійською, українською, російською мовою. Рекомендується при виникненні спірної ситуації прикладати скріншоти з офіційного сайту або з додатка, на яких зображені спірні моменти.

Спонсорство, громадська діяльність

Букмекерська контора 1 Win є офіційним партнером великих спортивних організацій, серед яких футбольні асоціації UEFA і FIFA, тенісна ATP і ITF, зі змішаних єдиноборств UFC, хокейна NHL і баскетбольна асоціація FIBA.

Ба більше, букмекер активно просуває свій бренд в індустрії кіберспорту. Контора є титульним спонсором багатьох турнірів із кіберспорту. У перспективі співпраця з футбольними лігами і союзами різних країн, фінансова підтримка кіберспортивних команд.

Підіб'ємо підсумки

Букмекерська контора 1Він незважаючи на свій молодий вік заслужено посідає своє місце серед провідних букмекерів. Пропозиції контори котируються на ринку спортивних ставок, а за форматом і обсягом азартних ігор і розваг ігровий портал цієї БК не поступається іменитим віртуальним казино.

Судячи із заявлених планів, розвиток букмекера здійснюється в правильному напрямку. Основний акцент зроблено на вдосконалення сервісу, на якість ігрового продукту.

Для начала познакомьтесь с механикой, функционалом, правилами выбрав 1win Aviator демонстратор. Нажимайте клавишу «Play», чтобы samolet начал движение. Следите, чтобы он не улетел за пределы экрана. Как только планер исчезает, значит, раунд окончен, а вы проиграли. Чтобы выиграть необходимо, успеть снять ставку и получить множитель, до которого поднялся летчик.

X
🚀 ГРАТИ 💎 БОНУС