Icon facebook Icon mailru Icon odnoklassniki Icon search Icon star-empty Icon twitter Icon vk Icon yandex

Book of Dead

Грати
У цьому фантастичному ігровому автоматі Book of Dead від Play'N Go в 1він казино Річу Уайльду доручено відшукати скарб, захований у давньоєгипетському храмі. Позиції слоту зайняті різноманітними символами, що відповідають цій темі, тому очікуйте, що на екрані з'являться стародавні артефакти, а також сам Річ, скарби та старші карткові символи. Всі символи стилізовані під єгипетські скарби, і навіть старші карти обведені золотом для більшої реалістичності та послідовності.

Символи

Символ "Книга мертвих" - це дикий символ гри, який працює у звичайний спосіб, замінюючи собою все, чого вам не вистачає. Якщо він з'являється в середині ряду сусідніх символів, символ "Книга мертвих" перетворюється на символ того ж типу, щоб завершити оплачувану комбінацію. Це стосується будь-якої послідовності символів через дикий символ на будь-якій з 10 фіксованих ліній виплат, активних у цій грі.

Три або більше таких символів також запускають бонусну функцію, і таким чином, символ "Книга мертвих" фактично є одночасно диким і скаттером у цій грі. Щоб активувати бонусну функцію, вам не потрібно висаджувати цей символ на будь-якій з ліній виплат - достатньо трьох або більше символів у будь-якому місці барабанів, щоб запустити бонус.

RTP та волантильність

Гра складається з п'яти барабанів, а на головному екрані барабанів розташовано три ряди символів. Загальний відсоток виплат у грі становить 94,17%, а ставки варіюються від 1 до 100,00 гривень за спін на будь-який бюджет. Головний доступний виграш становить вражаючі 5,000x.

Також є можливість грати на свій виграш далі, щоб отримати повернення в 2 або 4 рази, коли ви вгадаєте правильний результат наступної карти. Не для людей зі слабкими нервами, це збільшує волатильність гри, що призводить до потенційно вищих прибутків, але за рахунок нижчого RTP, коли функція азартних ігор активна.

Book of Dead також має функцію Autoplay, яка означає, що ви можете вказати кількість автоматичних обертань. Виберіть кількість обертань або виберіть один з ряду умов "обертатися до", щоб отримати максимальний контроль над грою - ідеально підходить для тих, хто хоче швидко обертатися або автоматизувати процес обертання барабанів на кожному оберті.

Бонуси та джекпоти

Гра Book of Dead дещо незвична тим, що в ній немає спеціального бонусного символу. Замість цього, три або більше диких символів Book of Dead в будь-якому місці в полі зору запускають автоматичні 10 безкоштовних обертань. Вони також запускаються повторно під час бонусної функції, тому ви можете отримувати додаткові лоти по 10 безкоштовних обертань щоразу, коли з'являється необхідна кількість символів Book of Dead під час безкоштовного обертання, а також додаткові безкоштовні обертання додаються до загальної кількості.

Активація бонусної функції також має додаткову перевагу. Коли активні фріспіни, випадковим чином випадає додатковий символ, який виконує роль розширюваного бонусного символу. Коли цей символ з'являється на будь-якій лінії виплат і при цьому можлива виграшна комбінація, він розширюється, заповнюючи всю висоту барабана.

Для тих, хто відчуває себе особливо везучим, є додаткова азартна опція, де гравці мають шанс подвоїти або почетвертити виграш з останнього обертання. Вибір цієї опції, розташованої поруч із кнопкою обертання, запускає гру на вгадування карт - виберіть правильну масть або колір, щоб подвоїти або помножити свій виграш, але майте на увазі, що це спотворює RTP, навіть якщо це призводить до потенційно вищих виграшів.

X
🚀 ГРАТИ 💎 БОНУС