Icon facebook Icon mailru Icon odnoklassniki Icon search Icon star-empty Icon twitter Icon vk Icon yandex

Buffalo Blitz

Грати
Американська дика природа кличе багатьох, хто її бачив, адже пуми, ведмеді, лосі та багато інших мешканців дикої природи додають пишноти цьому гордому ландшафту. Тепер у вас є ще більше причин вважати американський дикий символ красивим і корисним - грайте в Buffalo Blitz, онлайн-слот в казино 1win Україна з 6 барабанами та 4096 способами виграти, який не лише познайомить вас з усіма вашими улюбленими північноамериканськими чудесами, але й надасть вам шанс забрати додому цілу купу грошей. Як безкоштовні обертання та мультиплікатори порівнюються з іншими іграми, в які ви, можливо, грали?

Playtech - це студія-розробник програмного забезпечення для ігрових автоматів, яка відома тим, що створює не надто складні ігри, які стабільно виплачують виграші протягом усієї ігрової сесії. Здається, ми маємо подібний випадок тут, з темою північноамериканської дикої природи та більш ніж достатньою кількістю безкоштовних обертань, щоб задовольнити всіх, хто чув про буйволів. Барабани лежать на досить простому фоні із засніженими горами вдалині і складаються з 6 барабанів та гірського хребта розміром 4096 способів виграти. Buffalo Blitz був випущений в середині 2016 року, тож він став популярним через кілька років, але його простота сподобається багатьом iGamers, а ви побачите, що він доступний на всіх пристроях, включаючи настільні комп'ютери, мобільні телефони та планшети.

Ставки

Ліміти ставок не розтягнуті до крайнощів з точки зору бюджету. Мінімальна ставка, яку гравцям буде запропоновано зробити, становить 1 грн., тоді як максимальна ставка сягає 100 грн. Роблячи вищі ставки, ви, безумовно, отримаєте більші виплати, однак це слот із середньою дисперсією, а це означає, що виграші трапляються досить часто, хоча й на менші суми. Найбільша сума, яку можна виграти в базовій грі, становить 150 000,00 грн, однак її можна збільшити за допомогою функції безкоштовних обертань, якщо вона випаде. Показник RTP 95,96% не настільки вражаючий, щоб приголомшити ведмедя грізлі, але допоможе звести втрати до мінімуму.

Функціональні символи

2 символи, які вам захочеться виловити більше за інші, - це дикий символ і символ розкиду. Скаттер - це квиток до функції безкоштовних обертань, і ви помітите його як іконку з написом "Безкоштовні ігри". Дикий символ також є дуже зручним символом, який може замінити всі символи, окрім скаттера, для створення виграшних ліній виплат, і представлений діамантом.
Є ще 11 символів, які випадають на барабанах, і вони починаються з номерів і символів гральних карт. Це 9, 10, J, Q, K і A. Символи A і K приносять найбільші виплати, потенційно збільшуючи вашу ставку в 150 разів, якщо ви отримаєте 6 однакових символів. Решта символів - це тварини з американської дикої природи. Це ведмідь, лось, єнот, пума та могутній буйвол. Буйвол є найбільш високооплачуваним із усіх символів: за 6 однакових символів ви отримуєте 300 разів більше вашої ставки.

Бонуси та джекпоти

Саме тут гра Buffalo Blitz стає по-справжньому захоплюючою. Існує можливість отримати 100 безкоштовних обертань, що є чималою сумою. Щоб отримати певну кількість безкоштовних обертань, вам потрібно випасти 3 або більше скаттерів на одному обертанні. Випадання 3 скаттерів генерує 8 безкоштовних обертань, 4 скаттерів - 15 безкоштовних обертань, 5 скаттерів - 25 безкоштовних обертань, а 6 скаттерів - це "яблучко", яке дасть вам 100 безкоштовних обертань. Дикий символ є дуже цінним під час обертань, оскільки він може випадковим чином діяти як мультиплікатор кожного разу, коли випадає. Це може бути 2-, 3- або 5-кратний множник.

Ще одна хороша новина, яку варто додати до цієї вже спокусливої функції, полягає в тому, що ви можете повторно запускати безкоштовні обертання під час їхньої гри. Ви можете заробити ще 100 обертань на додаток до тих 100, які ви вже могли активувати. Граючи у 200 безкоштовних обертань, ви отримаєте достатню фінансову вигоду, щоб зібрати більше грошей, ніж плата за буйвола.

Грайте в слот Buffalo Blitz

Ця гра слідує слідами іншого ігрового автомата Playtech - Epic Ape, в якому використовується величезна кількість безкоштовних обертань і диких множників. Це формула, яка працює на кількість виграшів, які вона може принести, а також на те, наскільки легко в неї грати. Ви просто не можете помилитися зі слотом Buffalo Blitz. Можливо, він не має найбільшого джекпоту, але після того, як ви отримаєте доступ до безкоштовних обертань, ви будете парити, як американський білоголовий орел.

X
🚀 ГРАТИ 💎 БОНУС