Icon facebook Icon mailru Icon odnoklassniki Icon search Icon star-empty Icon twitter Icon vk Icon yandex

Dead or Alive II

Грати
Минуло цілих 5 років відтоді, як у першій грі Dead or Alive 2013 року через місто прокотилися моторошні чоловіки із Заходу. Тепер, з жагою до великих виграшів та здобичі, дія повернулася на неназваний західний кордон у грі Dead or Alive II в онлайн 1win casino. Гравцям доступні 3 безкоштовних обертання, так-так, сер, не кажучи вже про безліч інших чудових шансів зірвати куш. Тож давайте поїдемо в місто і подивимось, що вас чекає в цьому довгоочікуваному сиквелі.

Dead or Alive II - останнє творіння NetEnt, однієї з найбільших і найпрестижніших iGaming-студій у світі. Графіка цієї гри просто чудова і демонструє, наскільки високим є рівень виробництва ігор NetEnt. Гра відкривається на екрані з купою символів, що є центральним елементом вестерн-тематики, а також з усіма специфічними особливостями, з якими ви зіткнетеся в процесі гри. Задній план барабанів - головна дорога запиленого старого міста, а символи розташовані безпосередньо на задньому плані. NetEnt подбали про те, щоб мобільні користувачі мали безперешкодний досвід, оскільки користувачі настільних комп'ютерів точно не ставляться вище за своїх мобільних колег.

NetEnt зробив максимальний виграш у монетах 2 000 000, що є величезною сумою. Очевидно, що у вас є можливість встановити вартість монети, тому чим вище ви її встановите, тим вищою буде грошова виплата. Ліміти ставок в онлайн-слоті Dead or Alive II досить дивні. Максимальна ставка, яку можуть поставити гравці, становить 100 грн за спін, що є дещо випадковим, тоді як мінімальна ставка, доступна для гравців, становить 1 грн за спін. Досвідчені гравці знають, що чим вище ви робите ставку, тим більшим буде ваш виграш.

Функціональні символи

Символи в значній мірі є продовженням оригіналу, з символами, розділеними на більш високооплачувані символи, низькооплачувані символи та кілька спеціальних символів, доданих до суміші. Символи з низькою оплатою дуже стандартні, і ви впізнаєте їх як гральні карти 10, J, Q, K і A. Шрифт цих символів дуже схожий на західні салуни минулих років. Високооплачувані символи складаються з пляшки віскі та склянки, міцних ковбойських чобіт, модного капелюха Стетсона, старовинної шестизарядної рушниці та значка шерифа. Значок шерифа є найбільш високооплачуваним з усіх символів і може принести 1000-кратний виграш, якщо вишикується 5 однакових символів.

NetEnt включили 5 різних диких символів - 5 жителів західного містечка, всі зі зброєю, за винятком 1 волоцюги, який підкурює тютюн. Дикі символи замінюють усі звичайні символи, створюючи виграшну лінію виплат. Символ розкиду представлений 2 перехрещеними револьверами, що лежать під коров'ячим черепом. Цей символ зробить безкоштовні обертання реальністю.

Бонуси та джекпоти

При випаданні 3 або більше символів розкиду на одному обертанні ви запускаєте раунд безкоштовних обертань. Однак замість того, щоб отримати певну кількість обертань, гравець зможе вибрати 1 з 3 варіантів безкоштовних обертань. Це фріспіни "Старий салун", фріспіни "Полуденний салун" та фріспіни "Пограбування поїзда".

У безкоштовних обертаннях Old Saloon усі виграші будуть помножені на 2, а при випаданні 1 або більше липких диких символів буде надано 5 додаткових обертань. Безкоштовні обертання High Noon Saloon Free Spins приносять множники, якщо 2 - 3 дикі символи випадають на одному барабані, а також 5 додаткових обертань за випадання липких диких символів під час обертань. Останній варіант безкоштовних обертань - це пограбування поїзда, і випадання диких символів додає множник, а також 1 додаткове безкоштовне обертання. Збільште множники до 16 разів, і ви отримаєте 5 безкоштовних обертань.

Грайте в слот Dead or Alive II

Ось він, ігровий автомат Dead or Alive II. Ця гра не надто відрізняється від тих, в які ви могли грати раніше, але можливість безкоштовних обертань є приємним штрихом і дозволяє вам взяти долю бонусного раунду у свої руки. NetEnt також щедро додали 5 диких символів, щоб збільшити потенціал виграшу. Це хороша гра як для початківців, так і для досвідчених гравців. Тож спробуйте цю гру вже сьогодні, відвідавши наш сайт слотів Великобританії, і оголосіть себе новим шерифом у місті.

X
🚀 ГРАТИ 💎 БОНУС