Icon facebook Icon mailru Icon odnoklassniki Icon search Icon star-empty Icon twitter Icon vk Icon yandex

Easter Island 2

Грати

Огляд онлайн-слоту Easter Island 2

Ви шукаєте класну гру, де виграші будуть такими ж радикальними, як хвилі на тропічному острові? Ви зайшли на один із найпопулярніших сайтів казино 1він, щоб знайти його, і сьогодні ми пропонуємо варіант, який може бути настільки захопливим, що зачепить вас, як марлін. Завітайте до Easter Island 2, продовження гри від Yggdrasil, яке має кілька епічних функцій, що допоможуть вам на шляху до перемоги. Одразу скажемо, що онлайн-слоти не бувають набагато крутішими, хоча й орієнтовані, можливо, на більш досвідчених гравців. Тож давайте розглянемо їх ближче.

Як уже згадувалося вище, це продовження попередньої версії під назвою Easter Island, в якій дві дуже розслаблені статуї фланкували набір барабанів. У грі Easter Island 2 ті самі статуї прикрашають шість барабанів і 25 ліній для виплат, і цього разу вони перемістилися в інше місце, але в обстановці все ще зберігається атмосфера пляжу. Це слот-гра Yggdrasil, тому само собою зрозуміло, що графіка тут одна з найкращих, як і у випадку з усіма іграми Yggdrasil - пам'ятаєте Lightning Joker? Зверніть увагу на статуї, які додають розваг на сцені, оскільки вони часто беруть участь у грі.

Коли ви дивитесь на вікно для ставок, все починає набувати дещо хитромудрого вигляду. Ми сподівалися, що вікно буде розраховане на більшість, але, дивлячись на Easter Island 2, ми бачимо, що ліміти починаються з розумних 25 пенсів і доходять до величезних 300 фунтів стерлінгів. Небагато людей ставлять на ці ліміти, і це ще більше розчаровує, коли ви бачите, що максимальна сума виграшу становить лише 2,500x від вашої ставки. Не дуже приємно.

Функціональні символи

Ми не можемо дорікнути Yggdrasil за зовнішній вигляд та відчуття від гри Easter Island 2, оскільки вона дійсно весела та барвиста. Символи відіграють свою роль у створенні цієї атмосфери, і ви неодмінно відчуєте це, якщо почнете грати. Формула символів досить стандартна: найнижчі символи складаються з пік, треф, бубнових і червових мастей гральних карт. Символи з середніми виплатами трохи цікавіші і являють собою набір символів з острова Пасхи, включаючи рибу-пустушку, ящірку, черепаху, лисицю та фенікса.

Існує дикий символ, який може допомогти вам отримати додаткові виграші, діючи як будь-який звичайний символ у грі, щоб завершити виграшні комбінації. Що стосується бонусних функцій, то тут є невеликий нюанс, і тому в грі Easter Island 2 немає скаттер-символів.

Бонуси та джекпоти

Як і в оригінальній грі, ви отримуватимете респіни за приземлення виграшних комбінацій. Це неймовірно приголомшлива додаткова перевага для гравців. При випаданні виграшної комбінації з символами з меншою оплатою всі символи з меншою оплатою будуть видалені на час респіну. Крім того, всі більш високооплачувані іконки видаляються на респін у зв'язку з виграшем більш високооплачуваного символу.

У сиквелі Yggdrasil додано колосальні респіни. Це означає, що якщо ви отримаєте виграш за допомогою 4, 5 або 6 однакових комбінацій, то респін відбудеться з мега-символом у грі, щоб збільшити шанси на виграш. Розмір іконки може досягати 4×4. Під час колосальних обертань ви також отримаєте колосальні дикі символи, а барабани також розширяться для повторного обертання від виграшної комбінації з 6 однакових символів.

Грайте в ігровий автомат Easter Island 2

Це дуже цікавий слот, а респіни в результаті кожного виграшу - це чудовий штрих, хоча і не схожий на каскадні барабани. Єдиною проблемою є дуже вимогливе вікно для ставок, а також низький максимальний множник. Якщо ви хочете випробувати гру незалежно від того, то ви можете грати для задоволення тут, тому спробуйте потренуватися, і хто знає? Можливо, ви отримаєте приголомшливі відчуття для сесії на реальні гроші.

X
🚀 ГРАТИ 💎 БОНУС