Icon facebook Icon mailru Icon odnoklassniki Icon search Icon star-empty Icon twitter Icon vk Icon yandex

Money Train 4

Грати
Усі на борт експреса хаосу, адже Money Train 4 від Relax Gaming - це гра в онлайн казино 1він, яка трясе барабанами, як ніхто інший. Це не звичайний слот; це нестримний вагон азарту та винагород. Якщо ви грали в цю серію раніше, ви вже знаєте, що слово "великий" набуває абсолютно нового значення в Money Train, а четверта частина обіцяє стати грандіозним фіналом, який здійме бурю.

Грошовий потяг мчить вперед, і ви вирушаєте у подорож світом, який частково є дослідницьким, частково - тераформуючим, а частково - видобувним. Це місце не для людей зі слабкими нервами; це чудово створений антиутопічний світ, що нагадує напруженість "Термінатора 2".

Проте не забувайте, що Money Train 4 - це світ Scatter Pays, тобто правила гри перевернуті з ніг на голову, що обіцяє непередбачуваний досвід. Здається, що ця фінальна частина збирається востаннє переписати правила, залишивши після себе хаос і скарби. Тож застрибуйте на борт і тримайтеся міцніше; це буде вибоїста поїздка, яку ви не забудете.

Спеціальні символи

Символи з низькою оплатою, представлені бубнами, трефами, червами та піками, задовольняються скромними винагородами. Щоб виграти, вам знадобиться щонайменше 10 таких мандрівників, які пропонують від 0,4 до 0,5 ставки. Однак, якщо ви наберетеся сміливості і зберете 36 символів одного типу, ваша винагорода злетить до 100-125 разів більше ставки.

Середньооплачувані символи, уособлені загадковою жінкою в синьому та хвацьким чоловіком у зеленому, - це наші пустотливі бешкетники на борту. Десять або більше таких символів принесуть вам виграш від 1 до 1,2 разів більший за ставку. Потенційний джекпот у розмірі від 250 до 400 разів більше ставки чекає на тих, хто зможе зібрати 36 символів одного типу.

Однак, саме найвисокооплачуваніший символ краде шоу: індіанець у яскравому помаранчевому кольорі та лютий шериф у яскраво-червоному. Для отримання виграшу потрібно мінімум 8 таких символів, які збільшують ставку від 1 до 1,2 разів. Але для справжніх шукачів пригод, які можуть зібрати 36 символів одного типу, може розгорнутися щедрий виграш у розмірі від 500 до 1000 разів більше ставки.

Що стосується символу розкиду, то це дикий символ гри - квадрат, сміливо прикрашений словом BONUS. Після того, як ви розблокуєте бонусну гру, до подорожі приєднується дикий набір спеціальних символів, перетворюючи хаос на полювання за скарбами.

Бонуси та джекпоти

По-перше, це функція повторних обертань, яка запускається наприкінці будь-якого обертання, як раптове пограбування поїзда. Найпоширеніший символ на барабанах стає липким, і респін може стати вашим золотим квитком. Ці респіни випадають лише на пропуски, мультиплікатори або більше обраного символу. Коли ви збираєте множники або платні символи, функція продовжує обертатися. Мультиплікатори накопичуються, як банда злочинців, збільшуючи ваш кінцевий виграш. Але будьте обережні, гра закінчується, коли до банди не приєднується жоден новий символ.

Далі у нас є бонусний раунд "Грошовий візок". Він запускається трьома або більше символами розкиду і являє собою поєдинок з високими ставками, який відбувається на сітці 6х4. Постійні символи можуть замінити скатери, що полегшує початок гри. Символи, які запустили раунд, мають множники. Коли барабани заповнюються, відкриваються додаткові ряди, кожен з яких приховує власні сюрпризи. Коли в грі з'являється до 4 додаткових рядів, хаос посилюється, і ваш виграш може стрімко зрости.

Для тих, хто шукає швидкий шлях до дії, функція "Купити" - це фактично ваш золотий квиток. За певну ціну ви можете перейти одразу до бонусного раунду. Це дорогий хід, але він може виявитися найвигіднішою азартною грою для гемблера.

Грайте в Money Train 4

Money Train 4 - це останній дикий атракціон, пограбування поїзда у власній лізі. Унікальний шарм цього слоту полягає в його тематиці, яка занурює вас у серце пригод у стилі вестерн-бандитів. Але по-справжньому вирізняє його функція респінів, яка дає вам останній шанс на багатство.

Тож, коли сонце сідає в цій дикій пустелі, гравці отримують шанс попрощатися з серією, яка не була чимось звичайним. Грошовий потяг 4: останній рубіж для тих, хто прагне найбільшого пограбування, і шанс доїхати до заходу сонця з повними кишенями.

X
🚀 ГРАТИ 💎 БОНУС