Новини

Ура!!! Канікули!


Ось і завершився 2020-2021 навчальний рік. Бучацький ліцей здійснив поїздку у с. Скоморохи "Над стрипою", де цікаво та змістовно провели час. Ліцеїсти були учасниками екскурсії водоспадами, купалися у басейні, слухали музику, катались на катамаранах, танцювали і просто веселились, насолоджуючись краєвидами та чистим лісовим повітрям. ЦЕ  НЕЗАБУТНЄ СВЯТО. 

Вітання із закінченням навчального року


 

 
Четвер, 03 червня 2021, 11:25

Навчання з військової підготовки


Учні Бучацького ліцею, вихованці гуртка військово-патріотичного спрямування,  пройшли навчання з військової підготовки, яке провели військові й учасники бойових дій. Ліцеїсти здобули навички надання першої медичної допомоги і накладання пов'язок при кровотечах та пораненнях кінцівок, ознайомились із оснащенням ранця медика, спробували одягнути бронежилети, а також ознайомились із складовими БТР і обладнанням для визначення координат цілі. 
Четвер, 27 травня 2021, 19:53

Творча зустріч із Лесею Горлицькою


Сьогодні у Бучацькому ліцеї відбулась творча зустріч із Лесею Горлицькою - естрадною співачкою, виконавицею лемківських народних пісень, композиторкою, диригенткою, педагогом, і, зрештою, жінкою, яка любить, відчуває і співає... Її пісні заспокоюють серце або ж змушують битися його частіше, тривожать душу або ж, мов листочки подорожника, лікують її.

Зустріч справила надзвичайне враження на усіх присутніх, а тепла атмосфера занурила у світ дитинства та родинного затишку.

Творчий шлях Лесі Степанівни вражає, а шедевральний голос пронизує до мурашок. Бажаємо мисткині нових творчих злетів і сподіваємось, що такі зустрічі стануть доброю традицією у нашому закладі.

 

Мобільний лекторій


27 травня учні Бучацького ліцею стали учасниками мобільного лекторію, організованого Тернопільським відділенням Малої академії наук, кафедрою фізики та лабораторією кіберфізичних систем ТНТУ ім. І. Пулюя. У час інформатизації велика увага зосереджена на системах віртуальної реальності, віртуальних подорожах та екскурсіях. Доцент кафедри фізики Олександр Іванович Крамар ознайомив ліцеїстів з технологіями змішаної реальності, зокрема із новими можливостями для створення віртуального простору. Також слухачі отримали покликання на цікаві віртуальні подорожі світових музеїв та цікавих місць Європи та світу. 

Тиждень безпеки дорожнього руху


З 17 по 21 травня в ліцеї проходив тиждень безпеки руху в рамках VІ Глобального тижня безпеки дорожнього руху, метою якого є профілактика дорожньо-транспортного травматизму за участю дітей та усвідомлення необхідності вироблення навичок дотримання правил поведінки на дорозі.

Протягом тижня класними керівниками проведені тематичні години класного керівника та бесіди на тему:

- «Чи знаєш ти правила дорожнього руху» (5 кл, класний керівник Вітвіцька А.М.);

- «Дотримання правил дорожнього руху» (7 кл., класний керівник Височанська Н.Н.);

- «Увага! Дорога! Вивчи, пам'ятай і дотримуйся!» (8 кл., класний керівник Халімон М.Б.);

- «Значення та використання світлоповертальних стрічок для дітей» (9 кл., класний керівник Тітаренко Н.М.);

- «Безпека на дорозі правила та застороги» (10 кл., класний керівник Дутчак М.М.);

 

- «Будь помітним на дорозі» (6 кл., вчитель основ здоров'я Олійник Р.І.);Виставка малюнків та плакатів «Правила дорожнього руху знай – життя та здоров'я зберігай»25 травня в класних колективах пройшов єдиний національний урок з безпеки дорожнього руху «Безпечна дорога додому».

 

Величаємо Тебе, Пресвятая Діво Маріє!


22 - 23 травня учні 7 класу з класним керівником Височанською Наталією Несторівною взяли участь у пішій прощі до Зарваниці, де у щирій молитві подякували Господу за щасливо прожитий навчальний рік та просили Богородицю про заступництво та Покров у прийдешньому році.

 

Вітамінний день


21 травня завдяки сприянню директора із садівництва ТОВ «Гадз» Тараса Мельника у ліцеї відбувся «вітамінний день». Учні мали змогу поласувати надзвичайно соковитими яблуками та хрусткими чипсами із них.
 

Оголошення


Заява на вступ
 
П'ятниця, 21 травня 2021, 10:43

Вітаємо перемжців  Всеукраїнської українознавчої гри "Соняшник-2021"!
У Бучацькому ліцеї відбулося нагородження переможців та учасників Всеукраїнської українознавчої гри "Соняшник".

Щиро дякуємо організаторам гри за призи.

 
П'ятниця, 21 травня 2021, 09:50

Екскурсія в сади фермерського господарства "Гадз"


20 травня

 

Презентація  проєкту з робототехніки


20 травня у Бучацькому ліцеї для старшокласників викладач ТНТУ ім. І. Пулюя Стрембіцький Михайло Олексійович провів лекцію "Мехатроніка та інтелектуальні інформаційні системи". Учням була представлена розробка студентів з робототехніки та електроніки – «Робот-павук». 
Четвер, 20 травня 2021, 12:07

Всесвітний день вишиванки 2021


 


 

День ліцеїста-2021


Ліцей.

Почувши це слово, у нас виникають зовсім різні думки. Хтось уявив шкільну парту, недоспані ночі, велику кількість контрольних та самостійних робіт, а хтось – місце, де існує безліч можливостей проявити себе, навчитися чомусь новому, або ж провести час з друзями.

Ліцей – це не просто будівля, це особливий світ учнів та вчителів, у якому кожен прагне знайти себе. От вже який рік, щоранку, він гостинно відчиняє нам свої двері, впускаючи в храм науки, де зібрані ледь не всі знання людства. Варто тільки захотіти й простягнути руку.

Безумовно, ми вчилися складати й використовувати формули, доводити теореми, записувати хімічні рівняння й виражати власні думки на папері. Але разом з цим, засвоїли важливі життєві уроки : найбільша перешкода – страх, найбільша помилка – впасти духом, найпідступніше почуття – заздрість, найкрасивіший вчинок – пробачити, найкращий захист – усмішка, а найбільша сила – незламна віра.

Ліцей навчив нас постійно самовдосконалюватись та ніколи не зупинятись на досягнутому, адже одна перемога не веде до успіху, на відміну від постійного бажання перемагати. Чеський письменник та педагог Ян Амос Коменський писав: «Вважай нещасним той день, чи той час, в який ти не засвоїв нічого нового і нічого не додав до своєї освіти.». Відтак, кожен випускник може засвідчити, що в цьому навчальному закладі нещасних днів просто не існує. Тут ми мали змогу бути науковцями, спортсменами, співаками, художниками, танцюристами, акторами та й навіть вчителями.

Тут ми навчилися бути собою та досягати встановлених цілей. Саме в цих стінах, ми разом сміялися та плакали, раділи перемогам та залишались сильними після поразок. Ми були однією дружньою сім’єю, завжди піклувались один про одного й підтримували у всіх починаннях. І особисто я сподіваюся, що такий зв'язок ми одинадцятикласники не втратимо ніколи.

Любимо тебе, наш ліцей, і пишаємося тим, що мали змогу гордо носити звання "ліцеїст".

Андрій Олійник, учень 11 класу.

 

Онлайн зустріч з викладачами ТНПУ
14 травня відбулася онлайн навчання  учнів 10-11 класів Бучацького ліцею з студентами  фізико-математичного факультету ТНПУ ім В. Гнатюка, під час якої учні поглибили знання і вдосконалили навички розв’язування різних типів завдань з параметром.

Викладачі університету провели профорієнтаційну роботу щодо вступу на педагогічні спеціальності. .

 
Вівторок, 11 травня 2021, 11:42

Шкільний етап "Сокіл"("Джура")


11 травня в Бучацькому ліцеї проведено шкільний етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл»(«Джура»), у якій брали участь учні 6-10 класів. Гра сприяє розвитку в учнів патріотичного виховання, національної самосвідомості та зміцненню фізичного здоров'я здобувачів освіти.

«Джура» складалась із трьох етапів: «Стройовий впоряд», «Смуга перешкод», «Фізична підготовка».

За результатами змагань:

І місце  -7 клас;

ІІ місце – 8 клас;

ІІІ місце – 6 клас.

«Сокіл» пройшов у чотири етапи: «Стройовий впоряд», «Смуга перешкод», «Фізична підготовка», «Рятівник». У підсумку:

І місце -9 клас;

ІІ місце – 10 клас.

Слід зазначити, що найактивнішим  був рій 7 класу, який вправно подолав «Смугу перешкод» та найкраще впорався зі «Стройовим впорядом». 

Навчально-тренувальні заняття


6-7 травня вчителем основ медичних знань Олійник Р.І. проведено навчально-тренувальні заняття для дівчат 11 класу (за програмою військово-польових зборів)

Слухаючи лекції, переглядаючи відео- та наочні матеріали, учні мали змогу закріпити теоретичні знання і вміння, удосконалити практичні навички надання домедичної допомоги.

Цікавими були практичні заняття, проведені студенткою Буковинського державного медичного університету Оксаною Птиць. Дівчата відпрацьовували алгоритм надання допомоги людині, що перебуває в невідкладному стані, способи зупинки кровотечі, використовуючи підручні засоби, елементи одягу, інші предмети; тренувалися у накладанні пов'язок; навчалися оцінювати стан потерпілого і визначати, якої допомоги він потребує. Адже вчасно надана допомога може врятувати життя людини.Участь в обласній науково-практичній конференції


5 травня учні – члени МАН України ліцею взяли участь в обласній учнівській науково – практичній конференції «Тернопілля на перетині історичних епох: актуальні проблеми краєзнавства» у форматі онлайн на платформі Google Meet.

Сочнєва Марія, учениця 7 класу, та Ксьонжик Михайло, учень 10 класу, стали учасниками пленарного засідання (секція «Національно - культурні процеси та визвольна боротьба»).

Ксьонжик Михайло виступив із доповіддю «Іван Климів – носій українського духу» та ознайомив учасників науково-практичної конференції із революційною діяльністю відомого націоналіста. На прикладі І. Климіва, учасника національно-визвольних змагань , Ксьонжик Михайло зазначив, що на Бучаччині була свідома молодь, яка сенсом свого життя мала не грошову винагороду, не кар'єру, а боротьбу за Україну, ціною власного життя.

Сочнєва Марія представила роботу «Національно – визвольна боротьба на Бучаччині на прикладі с. Пилява». Учениця акцентувала , що для жителів села , як і всієї України, Друга світова війна стала важким випробуванням.

За участь у конференції учні отримають сертифікати та збірку тез. 

22 квітня - Всесвітній День Землі


22 квітня – Всесвітній День Землі (International Mother Earth Day), свято єднання народів планети у справі захисту навколишнього середовища і збереження тих багатств і природних ресурсів, якими наділила нас природа. Бучацький ліцей  також долучився до відзначення  цього дня. Учні 7 класу озеленили територію нашого закладу. 
Четвер, 22 квітня 2021, 12:20

День цивільного захисту в Бучацькому ліцеї


22 квітня в ліцеї пройшов  День цивільного захисту. Класними керівниками проведено години класного керівника:

5 клас -  перегляд відеоматеріалів "Чорнобильська катастрофа" (кл. керівник Вітвіцька А.М.)6 клас -  "Безпека людини в небезпечних та надзвичайних ситуаціях" (кл. керівник Олійник Р.І.)

7 клас -  "Життя є дар! Цінуй  його" (кл. керівник Височанська Н.Н.)

8 клас -  "Запобігти, врятувати, допомогти!" (кл. керівник Халімон М.Б.)

9 клас -  "Проблеми забруднення атмосфери, питної води, грунтів в містах" (кл. керівник Тітаренко Н.М.)

10 клас -  "Як себе поводити в надзвичайних ситуаціях" (кл. керівник Дутчак М.М..) 
Вівторок, 13 квітня 2021, 06:12

Урок трудового навчання в 6 класі


Веселі  пригоди у весняному лісі

 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 1 з 37
Бучацький ліцей    2020